Hotel Toruń

0
809
5/5 - (1 vote)

Toruńskie Kiermasze Ogrodnicze to sezonowe przedsięwzięcie, które zrzesza dziesiątki wystawców i tysiące odwiedzających. Odbywają się dwa razy w roku – edycja wiosenna w kwietniu i jesienna we wrześniu to najpopularniejsze wydarzenia tego typu w całej Polsce.

Poza sprzedażą detaliczną i hurtową roślin i akcesoriów ogrodniczych, na targach można uzyskać fachowe porady specjalistów dotyczących wielu branż: sadownictwa, ogrodnictwa, florystyki czy innych, pokrewnych dziedzinach. Wydarzeniu towarzyszą prezentacje najnowszych trendów w dziedzinie „małej architektury” czyli wszelkiego rodzaju struktury ogrodniczej a także praktyczne szkolenia z zakresu ochrony roślin.

Jeśli chodzi o hotel Toruń oferuje bogatą bazę noclegową, która na czas Kiermaszów Ogrodniczych jeszcze bardziej się rozrasta. Ceny uzależnione są przede wszystkim od standardu, terminu rezerwacji oraz odległości od targów – warto rezerwować pokoje ze stosunkowo dużym wyprzedzeniem, które gwarantuje nam dobrą cenę i dostępność pokoju.

Źródło: https://laboratorium-mozliwosci.pl/zaleznosc-temperatury-wrzenia-i-topnienia-od-cisnienia