Tanie hotele – Piekary Śląskie

0
416
Rate this post

Najtańsze kwatery noclegowe
Nawet wśród kwater noclegowych wyróżnia się te najdroższe oraz najtańsze. Oczywiście można znaleźć zarówno tanie hotele, jak i drogie pensjonaty, jednak zwykle wygląda to nieco inaczej. Które z kwater pozwolą więc turystom na zaoszczędzenie pieniędzy?

Na pewno pozwolą na to m.in. domki letniskowe. Najczęściej można je znaleźć nad morzem lub w okolicach gór. Są one nastawione na przyjmowanie większych grup, dlatego w sposób komfortowy może w nich przenocować i odpocząć nawet kilka osób, a zdarza się, że i kilkanaście. To najlepsza opcja dla dużych rodzin lub grup znajomych bądź przyjaciół.

Doskonałym pomysłem będzie także nocleg pod gołym niebem. Oczywiście nikt nie każe tutaj turystom rozkładać się na plaży lub w lesie, ale już na polu namiotowym i owszem. Wystarczy mieć swój sprzęt do biwakowania i zarezerwować sobie miejsce na takim polu. Nierzadko za jedną noc na nim płaci się kilkanaście złotych, co jest znikomą sumą. A nocleg w namiocie może być wspaniałą przygodą pełną niesamowitych wrażeń.