Czas na wycieczkę do Argentyny!

0
669
Rate this post

Podobnie jak w przypadku większości urlopów, które mają miejsce w Argentynie, pewnie i Ty rozpoczniesz podróż w tętniącym życiem mieście Buenos Aires. Tutaj na pewno warto spędzić kilka dni, aby naprawdę mieć okazję do zwiedzania i pochłaniania żywej atmosfery tego miejsca. Udaj się na taneczną dzielnicę San Telmo i odkryj czar tancerek ulicznych i wykonawców. Jeśli masz ochotę na jeszcze większą dawkę kultury, możesz sprawdzić Museo de Belle Artes ? wycieczka do Argentyny bez tego miejsca byłaby niekompletna!

Co później?

Kiedy już odwiedzisz Buenos Aires, złap lot do Ushuaia ? jest to najbardziej południowym miastem na świecie! Chociaż Ushuaia był kiedyś oddaloną i zaciszną osadą, to teraz jest rozkwitającym miejscem podróży z ponad 30 000 mieszkańców i oferuje wspaniałe widoki na śnieżne szczyty.

Jeśli lubisz aktywną przygodę, możesz wybrać się na wycieczkę do Parku Narodowego Tierra del Fuego, który jest oddalony o około 20 minut jazdy autobusem. Podążaj wzdłuż śladu gór, lasów i jezior, by podziwiać piękne widoki z zatoki.