Wyjazdy integracyjne – Piekary Śląskie

0
486
Rate this post

Integracja – jak długa?
Organizowanie wyjazdów integracyjnych dla pracowników ma wiele zalet i jest praktykowane w firmach dość powszechnie. Pracownicy często czekają na możliwość spędzenia z koleżankami i kolegami z pracy czasu poza murami zakładu pracy. Bywa, że wyjazdy integracyjne są traktowane jako nagroda za osiągnięcie założonego celu – idealnie, gdy cel był ustalony wspólnie.
Zwykle pewną wątpliwość budzi długość wyjazdu – jednodniowe nie są zbyt dobrym wyborem, ponieważ ich uczestnicy nie zdążą nawet spędzić razem wystarczającej ilości czasu. dobrze, by wyjazd obejmował choć jeden nocleg, jeszcze lepiej gdy trwa przez cały weekend lub dłużej.
Jednak zbyt długie pobyty mogą także nie przypaść do gustu pracownikom. Wyjazdy integracyjne przeciągające się do tygodnia to coś, na co niezbyt mogą sobie pozwolić osoby mające małe dzieci. Tak długie przebywanie razem osób, które codziennie widzą się jedynie w pracy może doprowadzić do zmęczenia swoim towarzystwem, a w efekcie do konfliktów – odwrotności zamierzenia.