Active Szczecin kupiec

0
563
Rate this post

Active Szczecin

Są dwa oddziały tej siłowni w Szczecinie:na ul. Krzywoustego 9-10 w Kupcu telefon do tego odziału to 91 812 11 01 i na Placu Kilińskiego 3 telefon do tego odziału to 91 812 11 04.

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek-piątekt 07:00-22:30
sobota-niedziela 08:30-22:30

Co wyróżnia tą siłownie?

Ćwiczysz bez umowy gadżety xxx!
Jeden karnet to nieograniczona możliwość korzystania ze wszystkich filii!
Zajęcia grupowe odbywają się niemal przez cały dzień – od rana do wieczora, w godzinach popołudniowych na trzech salach jednocześnie.
Zajęcia grupowe odbywają się zawsze, niezależnie od ilości osób w nich uczestniczących. Instruktor prowadzi zajęcia nawet dla jednej osoby!
Zajęcia grupowe są podzielone na cztery poziomy zaawansowania – po to by każdy klient niezależnie od wcześniejszego doświadczenia mógł zacząć trening w dowolnym momencie i wszystkiego się nauczyć, a w czasie postępu procesu treningowego zwiększać obciążenie i poziom trudności.
W ofercie jest aż trzydzieści rodzajów zajęć!!! W sumie w grafiku klubów szczecińskich znajdziesz około 150 godzin zajęć tygodniowo!
Już od dawna stosowany jest podział zajęć na kategorie FITNESS i BODY&MIND – tak by w zależności od preferencji i potrzeb dopasować trening do każdych wymagań.
Jest cała gama zajęć specjalnych: DLA PRZYSZŁYCH MAM, DLA SENIORÓW,DLA DZIECI, ZDROWY KRĘGOSŁUP, DANCE (latin dance, rumba, sexy dance, street dance, ZUMBA).

Ceny karnetów wahają sie od 48 złotych najtaniszy miesięczny Open Senior ważny z legitymacja emeryta lub od 60 roku życia z dokumetntem potwierdzającym tożsamości.Do 999 złotych za roczny Open Gold ważny z dokumentem potwierdzającym tożsamości.W ofercie również uwzględniono studentów i uczniów dla których karnet na jeden miesiąc Open Gym kosztuje 69 złotych ale upoważnia to wejścia tylko na siłownie.