Minusy ofert last minute

1
835
Rate this post

Korzystanie z ofert last minute stało się obecnie niezwykle popularną formą oszczędzania na wyjazdach wakacyjnych. Z jednej strony dają one możliwość zakupu wakacyjnych wczasów po dużo niższej cenie i gwarancję, że koszty naszego wyjazdu się nie zmienią, a z drugiej strony stwarzają one klientom pewnie niedogodności.
Największym minusem ofert last minute jest to, że klient biura podróży musi decydować się na wyjazd bardzo szybko i nie może wcześniej dokładnie zaplanować urlopu. Tak więc nie wszyscy mają możliwość skorzystania z takich propozycji. Na wczasy last minute mogą pozwolić sobie tylko osoby, które mają pewność, że otrzymają urlop w pracy w terminie, w jakim potrzebują. Poza tym dowiadując się o wyjeździe kilka dni przed planowaną datą wyjazdu trudno jest też dostatecznie przygotować się do podróży.
Kolejnym minusem ofert tego typu jest niestety niewielki wybór destynacji turystycznych, jakie są dostępne w promocjach tego typu. Dzieje się tak dlatego, że biura podróży proponują klientom oferty last minute tylko, jeśli mają wolne miejsca na danym turnusie wczasowym.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.