Obozy młodzieżowe – Piekary Śląskie

0
495
Rate this post

Spływy kajakowe
Obozy młodzieżowe w formie spływów kajakowych, są doskonałe jako forma wypoczynku w okresie wakacji. Obozy młodzieżowe takie, są organizowane zarówno na nizinach jak i w górach. Najpopularniejsze są Mazury, a z pośród mazurskich rzek Czarna Hańcza.

Obozy młodzieżowe z kajakiem w tle to doskonała okazja, do zwiedzania naszego kraju oraz na zapoznanie się z kulturą i kuchnią danego regionu. Spływ kajakowy jest okazją, do zapoznania się z wieloma interesującymi osobami, które mogą nas wiele nauczyć, lub zainspirować.

Biwakowanie pod namiotem, wieczorne ogniska, gra na gitarze- chyba każdy marzy o takim przeżyciu. Do tego pogoda i jest przygoda. Obozy młodzieżowe w tej formie zawsze będą popularne i tłumnie uczęszczane.

Naprawdę warto jest zachęcać dzieci to takiej formy spędzania wakacji. Dla nas jest to mniejszy wydatek, gdyż spływy kajakowe są relatywnie tanie, a dla naszych pociech super zabawa. Prawdopodobnie jeśli już raz na taki obóz młodzieżowy się wybiorą, będą chciały tam wracać co roku.