Pełnomocnik KP Legia Warszawa

0
457
Rate this post

Skoro pełnomocnik KP Legia Warszawa do spraw kibiców powiedział, że istnieje konkurs na to, jak mają wyglądać krzesełka na nowym stadionie Legii, mam pomysł. Chciałbym, żeby klub rzucił niewielką kwotę swoim webmasterom i na oficjalnej stronie zrobił aplikację webową (Java/Ajax/cokolwiek), na której byłaby makieta nowego stadionu wraz z opcją… kolorowania krzesełek i wysyłania tej pracy do oceny.

Wiecie o co mi chodzi? Jak w grze komputerowej: wizualizacja czterech trybun podzielonych na sektory, obok paleta kolorów do wyboru, narzędzie do wypełniania kolorem pojedynczych krzesełek oraz drugie narzędzie – do malowania całych sektorów. Sam bym się chętnie pobawił, mimo że oficjalna strona nie jest moją ulubioną.

Oczywiście musieliby przebrnąć przez dziesiątki namalowanych na środku trybuny członków (męskich) i trochę parodii (Żółto-czerwona żyleta z napisem TVN w środku? Podobizna Mariusza Waltera na centralnym sektorze?), ale sama akcja miałaby na bank dobry odzew i sprawiła, że ludzie poczuliby ze stadionem więź trochę większą, niż obecnie.