Obecnie już nie tylko kobietom zależy na dobrym wyglądzie. Panowie także chcą się świetnie prezentować i to właśnie dla nich powstała moda męska. Jakie znajdziemy więc w niej trendy?

Wbrew pozorom wiele elementów z damskiego ubioru wkroczyło do mody męskiej. Są to m.in. obcisłe spodnie. Rurki coraz częściej zakładane są przez panów, którym zależy na dobrym wyglądzie. Oprócz tego każdy mężczyzna powinien posiadać w swojej szafie przynajmniej kilka rodzajów różnych koszul. Można je zakładać zarówno do poszarpanych dżinsów, jak i eleganckich spodni. W stylu męskim liczą się także dodatki. Nie są to jednak delikatne bransoletki. Zamiast tego modne stały się oryginalne kapelusze, klasyczne zegarki i ciężkie, masywne bransolety.

Oczywiście nawet styl męski może być bardzo różnorodny. Liczy się więc to, aby dopasować go do swojego charakteru i własnych preferencji. Jeśli lubimy elegancko wyglądać, zakładamy więc klasyczne marynarki. Gdy jednak preferujemy styl sportowy, stawiamy na dżinsy i koszulki.