Trener personalny

0
572
Rate this post

Pod okiem trenera

Ćwiczymy i jemy odpowiednie produkty a nie tracimy na wadze. Zastanawiamy się co robimy źle i jaka jest tego przyczyna. Czasami może powodem są źle wybrane ćwiczenia, czasami może źle dobrana dieta. Nic nie możemy zrobić sami, ponieważ nie mamy odpowiedniego doświadczenia. Dietetyk i trener personalny to osoby, które pomogą nam gdy zawiedzie wszystko i gdy stracimy cierpliwość, a pomału będziemy tracić jakąkolwiek motywację.
Dietetyk pomoże nam skomponować odpowiednią dla nas dietę, pomoże nam wybrać produkty, które nie zaszkodzą nam, spowodują, że schudniemy jak również będziemy odżywiać się smacznie i zdrowo.
Trener personalny wybierze dla nas odpowiedni zestaw ćwiczeń, przypilnuje nas i da motywację. Taki trener będzie też dbać abyśmy my sami nie stracili motywacji do odchudzania się. Po konsultacjach, licznych spotkaniach i wprowadzeniu odpowiednich zaleceń do życia, nasza waga zacznie malec.
Dzisiaj trener personalny to osoba, która bardzo pomaga w odchudzaniu.
Jego usługa nie jest co prawda tania, ale cena naszej zgrabnej i ładnej figury, warta jest chyba każdej ceny. Trenera personalnego znajdziemy zawsze na siłowni, pod jego okiem wykonamy serię ćwiczeń odpowiednich dla nas a czas spędzony na siłowni nie będzie czasem straconym.
Każdy taki trener to człowiek doświadczony i wyspecjalizowany w tym co robi. Zawsze pomoże nam wybrać odpowiedni dla nas zestaw ćwiczeń. Trener personalny to człowiek, który .przyczyni się do osiągnięcia przez nas ładnej i zgrabnej sylwetki, będzie nas zawsze wspierać.