Loty Wrocław Paryż

0
568
Rate this post

W podróż do Paryża

Podróże Polaków po krajach Europy nikogo nie dziwią w obecnych czasach. Wyjeżdżamy, bo chcemy zobaczyć coś nowego, zwiedzić miejsca, które znamy tylko z albumów i książek, przyciągające uwagę swym pięknem i historią.
Wśród najpopularniejszych turystycznie państw wymienia się w Polsce przede wszystkim Hiszpanię, Włochy, Niemcy, Austrię i Francję.
Mówi się, że właśnie Francja jest najchętniej wybieranym przez turystów krajem. Nawet turyści ze Stanów Zjednoczonych czy Japonii marzą, by odwiedzić Paryż lub francuskie Lazurowe Wybrzeże.
W kraju tym jest jednak dużo więcej zakątków wartych uwagi, choćby winnice Langwedocji, Słoneczna Prowansja, najwyższe szczyty Alp, kanały Tuluzy czy zamki nad Loarą. Do tego Paryż i jego liczne atrakcje. A na dodatek kuchnia francuska, wino, moda, piękne kobiety i przystojni mężczyźni.
Kiedy już znajdziemy się w Paryżu warto zwiedzić katedrę Notre-Dame, wieżę Eiffla, Luwr, bulwary nad Sekwaną i Ogrody Luksemburskie. Żelaznym punktem programu powinien być też spacer po Polach Elizejskich z widokiem na Łuk Triumfalny. Nie należy jednak przesadzać z tym zwiedzaniem, bo za jednym pobytem na pewno nie uda się zobaczyć wszystkiego. Najlepiej dać sobie czas na spokojne spacery tak, by poczuć atmosferę tego miasta i nasycić się jego stylem. Tym bardziej, że przy dzisiejszej swobodzie podróżowania na pewno będzie jeszcze wiele okazji, by tu wrócić.
Ułatwią nam to linie lotnicze oferujące tanie loty, na przykład loty Wrocław Paryż. Oferty wraz z dokładnym informacjami znajdziemy na stronach internetowych.