Chorwacja w porównaniu do innych miejsc

0
460
Rate this post

Chorwacja to spokojne wody – zbiorniki wodne w tym kraju są naprawdę spokojne. Adriatyk nie jest wyjątkiem. W odpowiednich warunkach wiatrowych i pogodowych możesz naprawdę wybrać się na spokojny czarter jachtów w Chorwacji. Jednak w porównaniu do innych miejsc na całym świecie, są tutaj naprawdę dobre warunki żeglowania. Więc jest to idealne rozwiązanie dla początkujących w temacie jachtów.


Jest tam też naprawdę dobra pogoda: wiosna i lato są niesamowite. Wysokie temperatury i wiatr wiać ? to wszystko potrafi stworzyć doświadczenie, którego na pewno nie będziesz w stanie szybko zapomnieć.

Decydując się na wynajem jachtów w Chorwacji możesz też liczyć na wspaniałe życie morskie: środowisko morskie ożywa wiosną i latem. Jedne z bardziej rzadkich gatunków na świecie ? znajdziesz właśnie w tych wodach. W wodach wokół Chorwacji jest naprawdę pod tym względem niesamowicie. Istnieje również tam Narodowy Park który zawiera 89 wysp oraz szereg rzadkich i czarujących gatunków morskich. Sprawdź to sam.
źródło: https://www.yachtguru.pl/czarter-jachtow/chorwacja/